5. augustā
Uz autoceļa Madona-Pļaviņas notikusi sadursme starp automašīnu Toyota un automašīnu Škoda. Bojāti transportlīdzekļi.
6. augustā
Madonā, Raiņa ielā, mājas pagalmā, sabojāts automašīnas Mazda priekšējais motora pārsegs.
No SIA piederošas degvielas cisternas Madonā nozagta degviela.
Madonā, Gaujas ielā, mājas pagalmā, automašīnai Opel Astra izsists labās puses durvju stikls.
Pa autoceļu Madona-Pļaviņas velosipēdu alkohola reibumā vadīja 1958. gadā dzimis vīrietis (2,7 promiles).
Informāciju sagatavoja: JĀNIS GĻAUDA,
Madonas RPP vecākais speciālists,
atbildīgais par sakariem ar presi