Ap pulksten 16.30 Madonas novada Vestienas pagastā, uz autoceļa Bērzaune- Vestiena-Ērgļi, 1959. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā cietušo nav.
Ap pulksten 23.30 Madonas novada Ošupes pagasta Degumniekos apturēts BMW vadītājs, kurš automašīnu vadīja bez tiesībām to darīt un būdams 0,3 promiļu reibumā. 1993. gadā dzimušajam vīrietim par pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
Informāciju sagatavoja: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore