22. novembrī
Varakļānu pagastā, uz autoceļa Rēzekne-Jēkabpils, sadūrās divas automašīnas – Audi A6 un VW Transporter. Pēc negadījuma medicīniskā palīdzība sniegta septiņām personām. Automašīnā Audi – trīs cietušās personas, automašīnā VW Transporter – četri cietušie. Divi no ceļu satiksmes negadījumā cietušajiem ievietoti slimnīcā, pārējie ārstējas ambulatori.
Kā pastāstīja Madonas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas inspektore Andra Akmentiņa, pēc sadursmes automašīnas VW Transporter vadītājs atstājis notikuma vietu. Tiek meklēts automašīnas īpašnieks, kas ir 1987. gadā dzimis Viļānu iedzīvotājs.
Negadījums noticis brīdī, kad automašīnas VW vadītājs nav ievērojis ceļa zīmes „Dodiet ceļu" prasības un izbraucis uz galvenā ceļa virzienā no Varakļāniem. Visi automašīnas VW pasažieri ir Viļānu iedzīvotāji, automašīnas Audi pasažieri un vadītājs ir Rēzeknes iedzīvotāji. Divi no lieciniekiem, kas atradušies automašīnā VW, tāpat kā automašīnas vadītājs, patvaļīgi atstājuši notikuma vietu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta, kura laikā tiks noskaidroti negadījuma apstākļi
23. novembrī
Madonas novada Aronas pagastā nodega mazdārziņa mājiņa. Materiālie zaudējumi –
Ls 1500.
Autore: DACE JUKĀMA,
Prevencijas grupas
vecākā inspektore