22. oktobrī
o Madonā, Poruka ielā, SIA „Specs Vidzeme" ir sabojāts reklāmas stends.
o Sarkaņu pag., izņemot logam stiklu, iekļūts mājā un garāžā, kur automašīnai „Opel Omega" izsists aizmugures labais sānu stikls, pazudis akumulatora lādētājs.
o Varakļānu pag. Stirnienē, veicot ceļa remonta darbus, tika atrasts kara laika lādiņš. Paziņots NBS dežurantam.
o Madonā, Cesvaines ielā, uz piebraucamā ceļa uz AS „Madonas siltums" notika CSN, kur kravas automašīnas „Scania 143" vadītājs veica sakabes manevru, kura laikā starp automašīnu un piekabi tika iespiests 1958. g. dz. vīrietis, kas no gūtajām traumām Madonas slimnīcā miris. Uzsākts kriminālprocess, notiek apstākļu noskaidrošana.
o Madonā, degvielas uzpildes stacijā „Statoil", automašīnas „Land Cruiser" vadītājs uzpildīja degvielu un aizbrauca, par to nesamaksājot.
Autore: INGRĪDA MAKARE
Madonas RPP vecākā speciāliste