Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika 22.oktobris

Redakcija

Autors • 24.10.2007.

Burtu lielums

22. oktobrī
o Madonā, Poruka ielā, SIA „Specs Vidzeme" ir sabojāts reklāmas stends.
o Sarkaņu pag., izņemot logam stiklu, iekļūts mājā un garāžā, kur automašīnai „Opel Omega" izsists aizmugures labais sānu stikls, pazudis akumulatora lādētājs.

o Varakļānu pag. Stirnienē, veicot ceļa remonta darbus, tika atrasts kara laika lādiņš. Paziņots NBS dežurantam.
o Madonā, Cesvaines ielā, uz piebraucamā ceļa uz AS „Madonas siltums" notika CSN, kur kravas automašīnas „Scania 143" vadītājs veica sakabes manevru, kura laikā starp automašīnu un piekabi tika iespiests 1958. g. dz. vīrietis, kas no gūtajām traumām Madonas slimnīcā miris. Uzsākts kriminālprocess, notiek apstākļu noskaidrošana.
o Madonā, degvielas uzpildes stacijā „Statoil", automašīnas „Land Cruiser" vadītājs uzpildīja degvielu un aizbrauca, par to nesamaksājot.

Autore: INGRĪDA MAKARE
Madonas RPP vecākā speciāliste


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px