Laikā no 31. jūlija līdz 3. augustam Madonas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā ceļu satiksmē kopumā sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma lēmumi, informē Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne.
No tiem 12 lēmumi sastādīti par atļautā ātruma pārsniegšanu un 1 – par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Notikuši četri ceļu satiksmes negadījumi, divi no tiem ar cietušajiem – sešiem cilvēkiem.
Attiecīgi 31. jūlijā pulksten 15.50 Madonas novada Sarkaņu pagastā, uz autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)-Madona-Gulbene, kāda sieviete, vadot automašīnu Mercedes Benz, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, tādēļ netika galā ar transportlīdzekļa vadību. Sieviete nobrauca no ceļa braucamās daļas, un automašīna apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta četras personas. Policija skaidro negadījuma apstākļus.
Savukārt 1. augustā pulksten 16.30 kāds vīrietis, vadot motociklu Kawasaki, neievēroja drošu braukšanas distanci un izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo motociklu. Tādējādi motocikla vadītājs nokrita un guva miesas bojājumus, vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Negadījums notika Lazdonas pagastā, uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene; policija skaidro notikušā apstākļus.
04.08.2020.