Kā ziņo Valsts policija, 2014. gadā policistiem naudu piedāvājuši 189 autovadītāji, lai izvairītos no atbildības par kādu likuma pārkāpumu.
Madonas reģionā konstatēti divi kukuļdošanas mēģinājumi policijas darbiniekiem. Madonas iecirkņa priekšnieks Vasilijs Himuļa komentē: – Domāju, šie gadījumi pierāda, ka arī šajā virzienā notiek policijas darbs un šādu rīcību cenšamies izskaust, par spīti dažkārt izteiktajiem iedzīvotāju pārmetumiem. Abos gadījumos ir ierosinātas krimināllietas.
Valsts policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kuri būs gatavi ņemt kukuļus, bet arī autovadītājiem, kuri tos dos.