Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Nopietnā avārijā trīs cietušie

Redakcija

Autors • 13.02.2013.

Nopietnā avārijā trīs cietušie
Burtu lielums

Vakar pulksten 8.45 autoceļa Madona-Gulbene 3. kilometrā starp divām automašīnām notika nopietna sadursme, kurā cieta trīs cilvēki, tā laikrakstu „Stars" informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

– 1966. gadā dzimis valmierietis, vadot automašīnu Ford Transit, sadūrās ar pretējā virzienā braucošo Renault transportlīdzekli, ko vadīja 1967. gadā dzimis Olaines iedzīvotājs. Avārijā cieta Ford automašīnas vadītājs un 1971. gadā dzimis pasažieris, Valmieras iedzīvotājs, viņi tika nogādāti Madonas slimnīcā. Arī Renault vadītājs tika nogādāts Madonas slimnīcā, – plašākas ziņas sniedza Dace Jukāma.
Zīmīgi, ka abi transportlīdzekļi acīmredzami veica pārtikas piegādes funkciju. No automašīnas Ford Transit, kas pēc trieciena bija iesviesta blakus esošajā laukā, pa ceļu bija izbirusi gaļas produkcija. Tā gan ātri tika savākta un ceļa malā salikta kastēs. Kā stāstīja kāds autovadītājs, īsi pēc avārijas šajā ceļa posmā nevarēja izbraukt, jo to bloķēja izmētātie pārtikas produkti, mašīnu detaļas (no Ford Transit pat bija „izlidojis" motors). Bet pēc operatīvas glābšanas darbu veikšanas, kuros iesaistījās VP, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, ceļš tika atbrīvots. Satiksmi, līdz tika aizvākti cietušie transportlīdzekļi, palīdzēja regulēt policijas darbinieks.
MNP SIA „Madonas slimnīca" pacientu uzņemšanas nodaļas vecākā ārste Everita Kalniņa lūgta komentēt cietušo stāvokli, pastāstīja: – Jāteic, ka vissmagāk avārijā cieta automašīnas Ford vadītājs, viņš tika ievietots reanimācijā. Viņam lauztas abas kājas, bija aizdomas arī par gūžas lūzumu. Šoferis pēc avārijas automašīnā bija iespiests, viņu vajadzēja „griezt ārā". Šīs automašīnas pasažieris slimnīcā nonāca ar galvas sasitumu un nobrāzumiem. Viņš ir ievietots ķirurģijas nodaļā. Savukārt smagās automašīnas šoferis ar sasitumiem tika uzņemts ambulatorajā nodaļā, viņu vēl pārbaudīs ķirurgs, bet, visticamāk, nopietnāku traumu nebūs, tāpēc vīrieti varēs laist mājās.
Avārijas iemeslu policijas darbinieki vēl noteiks. Iespējams, ka pie vainas bijuši arī laikapstākļi, ceļa stāvoklis, jo no rīta intensīvi sniga. Tāpēc autovadītājiem un citiem satiksmes dalībniekiem jāpiekodina būt uzmanīgiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu.

Autore: LAURA VOITIŅA


AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px