Kā laikrakstu „Stars" informēja Dace Jukāma, 9. oktobrī pulksten 11.20 Kalsnavas pagastā nodegusi kāda māja. Par notikušo esot uzsākts kriminālprocess un tiekot noskaidroti apstākļi, kādos izcēlies ugunsgrēks.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas daļas komandieris Gints Ilva apstiprināja, ka degusi dzīvojamā māja 72 kvadrātmetru platībā.
– Ierašanās brīdī pusotra stāva māja jau dega ar atklātu liesmu, pirms Madonas brigādes ierašanās tur bija paspējuši darbu sākt Kalsnavas brīvprātīgie. Strādāja arī 2 mūsu autocisternas, taču mājai nodega viss augšas stāvs, 1. stāvs arī daļēji nodega. Jāsecina, ka māja vairs nebūs lietojama. Protams, aizdegšanās iemesls tiek skaidrots, taču kā viena no versijām šobrīd tiek pieļauta elektroinstalācija. Cik zināms, māja netika pastāvīgi apdzīvota, tās īpašnieks ir no Rīgas, līdz ar to arī cietušo, par laimi, nav. Par ugunsnelaimi ziņoja kaimiņi, kas to bija pamanījuši, – pastāstīja Gints Ilva.
Autore: LAURA VOITIŅA