Rudenī un ziemu gaidot, Valsts policija aicina iedzīvotājus neatstāt vasarnīcās vērtīgas mantas, uzsver Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.
Viņa informē, ka ir jau reģistrēti pirmie gadījumi, kad no dārza mājiņām Vidzemes reģionā nozagtas mantas, dārza tehnika vai citas vērtīgas lietas.
Rudenī, kad dārza darbi jau paveikti, policija aicina parūpēties par to, lai ne dārza mājiņās, ne vasarnīcās nebūtu atstāta vērtīga tehnika, materiāli vai kādas citas mantas, kuras varētu iekārot garnadži.
– Nav noslēpums, ka rudenī, ziemā saimnieku retāka parādīšanās savā mazdārziņā vai vasarnīcā dod brīvu vaļu personām, kuras iekāro tur atstātās mantas. Garnadžus interesē itin viss, ko var pārdot, jo tas lielākoties ir galvenais mērķis, kāpēc zādzības tiek pastrādātas, – atgādina Sintija Virse.
Autore: LAURA KOVTUNA