Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Motociklists notriec pusaudzi

Redakcija

Autors • 15.09.2009.

Burtu lielums

Ceturtdien Cesvaines pusē 1982. gadā dzimis motocikla vadītājs notrieca 14 gadu vecu pusaudzi, kas guva ļoti smagas traumas. Cietušās stāvoklis bija tik kritisks, ka transportēšana uz neatliekamās medicīniskās palīdzības stacionāriem Valmierā vai Rēzeknē nebija iespējama.

Sākotnējās ziņas liecināja, ka sešas stundas ilgusī komplicētā operācija Madonas slimnīcā meitenei bijusi veiksmīga. Operāciju bijis iespējams veikt tikai pateicoties tam, ka Madonas slimnīcai bija saglabāta iespēja diennakts režīmā uzturēt anesteziologus un ķirurgus. Taču priecīgajai ziņai sekoja traģisks pavērsiens – dažas stundas pēc operācijas pusaudze tomēr mirusi.

SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars atzina, ka situācija bijusi smaga: – Operāciju veica Katastrofu medicīnas centra ķirurgs no Rīgas, jo mums pašiem nav sertificēta bērnu ķirurga. Toties pie mums bija vajadzīgie apstākļi operēšanai. Izrādījās, ka gūtās traumas nav savienojamas ar dzīvību. Operējot pusaudzei tika atklāti ļoti bīstami ievainojumi, kas arī bija vainojami pie meitenes nāves. Situācija patiešām bēdīga un traģiska.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px