Kā ziņoja VP VRP priekšnieka palīdze Ilze Ungure, 6. augustā reģistrēta informācija, ka Madonas novada Lazdonas pagastā, uz ceļa Madona-Pļaviņas, nenoskaidrots vadītājs, vadot motociklu BMW, nobrauca no ceļa braucamās daļas, un motocikls apgāzās.
Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā 1963. gadā dzimis vīrietis, otrs ceļu satiksmes negadījuma dalībnieks, 1993. gadā dzimis vīrietis, ievietots slimnīcā. Uzsākta lietas apstākļu pārbaude, ierosināts kriminālprocess. Izmeklēšanas laikā tiks nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.
Madonas slimnīcā izdevās noskaidrot, ka šobrīd jaunais vīrietis ārstējas ķirurģijas nodaļā, taču pēc dažām dienām, visticamāk, viņu varēs izrakstīt.
– Skeleta ievainojumu vīrietim nav, ir plaši ādas nobrāzumi. Kopumā jāteic, ka pacienta stāvoklis ir uzlabojies. Par avāriju viņš apgalvo, ka visu atceroties, lai gan esot bijis lietojis. Arī uzsver, ka esot sēdējis aizmugurē – pasažiera vietā, bet motociklu vadījis otrs vīrietis. Tas, protams, būs jānoskaidro policijai. Viņam tika paņemtas asins analīzes, rezultāti gaidāmi šodien, – pastāstīja traumatologs Imants Stradiņš.
Autore: LAURA VOITIŅA