Šajā gadā apkopotā statistika liecina, ka ceļu policija Vidzemē ik mēnesi aiztur vidēji 50 autovadītāju, kuri pie stūres sēdušies reibumā, informē Valsts policija.
Autovadītājiem bieži konstatēts reibums virs 1,5 promilēm. Analizējot katru gadījumu, policisti konstatējuši, ka dzērumā pie stūres sēžas gan sievietes, gan vīrieši. Arī vecuma grupas nav izteiktas; reibumā brauc arī velosipēdisti un motociklu vadītāji. Ikviens, kurš reibumā piedalās satiksmē, apdraud sevi un citus. Tāpat policisti secinājuši, ka liela daļa dzērājšoferu automašīnas vada bez autovadītāja apliecības.