Aizvadītajā nedēļā policijas darbinieki Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) dalībvalstīs, tai skaitā Latvijā, īpaši pastiprinātu uzmanību pievērsa drošības jostu lietošanai, jo šai ziņā joprojām vērojami pārkāpumi, kas rada draudus veselībai un pat dzīvībai.
Jau iepriekšējo pētījumu laikā secināts, ka drošības jostas lieto 80% autovadītāju, 75% blakussēdētāju un tikai 50% pasažieru aizmugures sēdekļos. Tikmēr statistika arī liecina – ja autovadītājs nelieto drošības jostu, iespēja gūt traumas vai iet bojā avārijās ir pat 7 reizes lielāka nekā tad, ja tiktu lietota drošības josta.
Madonas iecirknī laikraksts „Stars" uzzināja, ka laikā no 7. līdz 13. septembrim, kad akcijas veidā pastiprināta uzmanība tika pievērsta tieši drošības jostu lietošanai, kopumā apturēti 117 transportlīdzekļi. Konstatēts, ka apturētajās automašīnās drošības jostas nelietoja 22 autovadītāji, septiņi pasažieri, kā arī vienā gadījumā bērna pārvadāšana neatbilda likumā noteiktajām prasībām. Madonas iecirknī secināja, ka aizvadītajā nedēļā šādi pārkāpumi gan reģistrēti mazāk nekā ikdienā, jo, iespējams, iedzīvotāji vairāk uzmanījušies un piedomājuši pie drošības jostu lietošanas aktualizētās informācijas dēļ. Taču policijas darbinieki atgādina – šī ir viena no tām pozīcijām, kur tiks strādāts vienmēr, tāpēc par drošības jostu lietošanu aicina nepiemirst arī ikdienā.
Lai pavērotu, kā notiek autovadītāju un viņu pasažieru kontrole saistībā ar drošības jostu lietošanu, pagājušajā piektdienā arī laikraksts „Stars" uz brīdi pievienojās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes (VP VRP) Madonas iecirkņa satiksmes uzraudzības rotas ekipāžai.
Arī pēc mūsu novērotā jāsecina, ka joprojām ir gana liels skaits autovadītāju un pasažieru, kuri brauciena laikā nav uzlikuši drošības jostas, jo sevišķi aizmugurējos sēdekļos, kas neievēro šo likuma prasību.
Apturot kādu automašīnu, kur šoferis bija piesprādzējies, bet viņam blakus sēdošā pasažiere – ne, sieviete „Stara" žurnālistiem skaidroja, ka dzīvo netālu, izbraukuši burtiski pirms minūtes, tāpēc piemirsies uzlikt drošības jostu. VP VRP Kārtības policijas patruļdienesta rotas kārtībnieks Dzintars Brīdaks dalījās novērojumos, ka šis arī ir viens no izplatītākajiem skaidrojumiem pārkāpēju vidū:
– Kopumā drošības jostu nelietošana ir biežs pārkāpums, un visizteiktākais iemesls tam ir aizmāršība, neuzmanība. Apturētie cilvēki parasti skaidro, ka tikko devušies ceļā no veikala vai mājām, tāpēc aizmirsuši vai nav paguvuši piesprādzēties. Citkārt, ja jāizbraukā vairākas iestādes pilsētas robežās, cilvēks nesprādzējas vispār, jo uzskata, ka tas jau tepat vien ir un sprādzēties katru reizi ir apgrūtinoši. Protams, mēs pamanām, ja cilvēks, ieraudzījis policistus, steigā mēģina piesprādzēties. Bet tobrīd savu funkciju tātad esam izpildījuši. Šī likuma prasība jau nav policijas vajadzībām, bet gan automašīnu šoferu un pasažieru drošībai.
Tāpat drošības jostu mēdz nelietot tāpēc, ka tā šķietot neērta, sevišķi korpulentākiem cilvēkiem. Ir arī autovadītāji, kas uzskata – satiksmes negadījuma brīdī dzīvībai bīstamāka ir tieši jostas lietošana, nevis nelietošana. VP VRP Madonas iecirkņa satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors Andris Reinšmits uzsvēra: – Tas, iespējams, ir attiecināms uz atsevišķiem gadījumiem, kad cilvēku mašīnā paglābusi drošības jostas nelietošana, taču procentuāli ievērojami vairāk ir to gadījumu, kad glābj tieši drošības josta.
Viņš arī vērtēja, ka biežāk drošības jostas nelieto pilsētā un apdzīvotās vietās, tikmēr ārpus tām (kur jāveic garāki pārbraucieni) autovadītāji un viņu pasažieri pārsvarā drošības jostas tomēr lieto.
Jāatgādina, ka Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā noteikts – par nepiesprādzēšanos ar drošības jostu, kā arī tāda pasažiera vešanu, kurš nav piesprādzējies, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam 30 eiro apmērā. Tātad autovadītājs ir atbildīgs un var tikt sodīts ne tikai tad, ja nav piesprādzējies pats, bet arī tad, ja to nav izdarījuši viņa pasažieri. Turklāt, ja transportlīdzekļa vadītājs nav piesprādzējies ar drošības jostu, viņam piešķir vienu pārkāpumu uzskaites soda punktu (to nepiešķir, ja minēto pārkāpumu izdarījis pasažieris).
Tāpat jāņem vērā, ka autovadītājus un pasažierus var sodīt arī par nepareizu drošības jostas lietošanu, piemēram, lai iztālēm it kā maldinātu policiju, braucēji nereti mēdz nostiprināt drošības jostu aiz muguras.