27. septembrī atpūtas bāzē „Gaiziņš" garāžā izcēlies ugunsgrēks. Zaudēts ir praktiski viss, kas saistīts ar sniega ražošanu, un daudz svarīgu mezglu, kas ir nepieciešami, lai darbotos abi lielie pacēlāji.
– Saistībā ar šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana un ir nozīmētas ekspertīzes. Līdz ar to izmeklēšanas laikā tiks skaidrots, vai šī ir ļaunprātīga dedzināšana vai arī bijis kāds cits iemesls, kāpēc ēka ir aizdegusies, – informēja Madonas policijas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Randare.
02.10.2018.