Aizvadītās nedēļas nogalē, 28. aprīlī, pulksten 16.46 Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, ka Madonas novada Barkavā noticis ceļu satiksmes negadījums, automašīnai Mitsubishi Galant ietriecoties kokā.
Kā informēja Valsts policija, automašīnā Mitsubishi avārijas brīdī atradās trīs jaunieši. Sākotnējā informācija liecinājusi, ka jaunieši, iespējams, bijuši alkohola reibumā, kā arī automašīnas vadītājs nav izvēlējies drošu un atbilstošu braukšanas ātrumu, tādēļ spēkrats nobraucis no ceļa braucamās daļas un iebraucis kokā, ziņoja Valsts policija. Negadījumā gāja bojā 1995. gadā dzimis jaunietis, pārējie jaunieši nogādāti medicīnas iestādē.
Valsts policijas Madonas iecirknī laikraksts „Stars" noskaidroja, ka iespējamais automašīnas vadītājs ticis noskaidrots, viņš šajā avārijā cietis minimāli. – Šobrīd ir ierosināts kriminālprocess pēc 262. panta 4. daļas; svētdien tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Jāteic, ka 1986. gadā dzimušais vīrietis iepriekš jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, tai skaitā par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā. Precīzāk par apstākļiem šajā avārijā tiks noskaidrots kriminālprocesa izmeklēšanas laikā, – komentēja Valsts policijas Madonas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Randare.
Sācies siltāks laiks, priekšā garākas brīvdienas, kad nereti autovadītāji uz ceļiem ir trakulīgāki. „Valsts policija atgādina, ka alkohola lietošana un transportlīdzekļa vadīšana ir pilnīgi nesavienojamas lietas. Tāpat arī pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena – sargāsim sevi un savus līdzcilvēkus, būsim atbildīgi un prātīgi! Ja redzat, ka kāda persona pārkāpj likumu, rada apdraudējumu sev vai citiem, aicinām par to nekavējoties ziņot policijai, zvanot uz 110," aicināja Valsts policija.
03.05.2017.