Svētdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji devās uz nelaimes gadījumu Liezēres pagastā, kur ezerā apgāzās laiva – cilvēks no ūdens tā arī neizpeldēja.
Kā vakar plašāk informēja VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste, svētdien pulksten 19.43 glābēji saņēma izsaukumu uz Liezēres pagastu, kur Dziļūkstes ezerā bija apgāzusies laiva, bet cilvēks krastā nebija izpeldējis. Glābēji pārmeklēja ūdenstilpni un atrada tikai airus no laivas un cilvēka mantas. Iesaistot ūdenslīdējus, atkārtoti pārmeklēt notikuma vietu tika nolemts pirmdien.
– Patlaban ūdenslīdēji no Valmieras un Rēzeknes minētajā ezerā uzsākuši meklēšanas darbus, paplašinot pārmeklējamo teritoriju no norādītās notikuma vietas uz malām, taču pagaidām nav ziņu par to, ka noslīkušo personu izdevies atrast, – pirmdien pusdienlaikā informēja VUGD Madonas daļas komandieris Māris Bulders.
Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās no ūdenstilpēm izvilkti trīs noslīkuši cilvēki, savukārt vienu izdevies glābt.