Traģiskās auto avārijās kopš pagājušās ceturtdienas, 6. jūnija, uz Madonas reģiona ceļiem izdzisušas jau divu vīriešu dzīvības – Dzelzavas iedzīvotāja un pagaidām nenoskaidrota vīrieša.
Par pirmo negadījumu Valsts policija informēja, ka pagājušajā ceturtdienā, 6. jūnijā, pulksten 18.10 pēc sadursmes ar autobusu izdzisa 1978. gadā dzimuša Dzelzavas pagasta iedzīvotāja dzīvība. Nelaime notika autoceļa Madona-Cesvaine 5. kilometrā, netālu no Sarkaņiem.
VP Vidzemes reģiona pārvaldes (VP VRP) Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma atklāja, ka vīrietis vadīja automašīnu VW Transporter, visticamāk, ceļā uz mājām, kad satiksmes autobusa Scania vadītājs, 1968. gadā dzimis Madonas iedzīvotājs, iebrauca pretējā braukšanas joslā. Negadījumā no gūtajām traumām miris automašīnas VW vadītājs, savukārt autobusa šoferis ar vairākām traumām nogādāts slimnīcā. Cietusi arī autobusa pasažiere, 1967. gadā dzimusi Dzelzavas iedzīvotāja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2013.
Autore: LAURA VOITIŅA
DĀVJA VECKALNIŅA foto