Vecgada diena, 31. decembris, kādam 23 gadus vecam vīrietim traģiskā kārtā izrādījās pēdējā – autovadītājs gāja bojā ceļu satiksmes negadījumā Madonas novadā, kā arī cietis 12 gadu vecs zēns un 18 gadu veca jauniete, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Traģiskā avārija notika neilgi pirms pulksten 14 Madonas novada Sarkaņu pagastā, autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene 51. kilometrā, kad sadūrās automašīnas BMW X5 un Volvo S70. 1991. gadā dzimušais Volvo vadītājs nomira reanimācijas laikā ceļā uz slimnīcu. Ilze Bukša atklāja, ka 23 gadus vecais vīrietis bija guvis ļoti smagas traumas, īstenoti reanimācijas pasākumi, taču tie nav bijuši sekmīgi. Avārijā cieta arī BMW vadītāja, 18 gadu veca jauniete, un 2002. gadā dzimis zēns, kurš ar galvas sasitumu nogādāts slimnīcā. Kā laikraksts „Stars" uzzināja slimnīcā, cietušie stacionēti netika un atlabšanu, visticamāk, turpina mājās. Par notikušo avāriju policijā uzsākts kriminālprocess.