Madonas novadā pirmdienas agrā rītā kāds jaunietis nenovaldīja automašīnas stūri, mašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā, informēja Valsts policija.
Avārijā ir divi cietušie – 1995. gadā dzimis jaunietis, kas guvis smagas traumas, un 1992. gadā dzimis vīrietis, kam mediķi snieguši palīdzību negadījuma vietā.
MNP SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Artis Stuburs atklāja, ka mediķi devušies uz avārijas vietu Mārcienas pagastā, kur patiesi vienam no cietušajiem palīdzība sniegta uz vietas un viņš nav hospitalizēts slimnīcā, taču 18 gadu vecā jaunieša stāvoklis esot nopietns un viņš atrodas reanimācijas nodaļā. – Jaunais vīrietis ir guvis politraumu, ir gan lūzumi, gan galvas trauma, līdz ar to stāvoklis ir nopietns. Tāpat viņš šobrīd īsti nav nācis pie apziņas.
Lai gan plašāki notikušā apstākļi nav zināmi, tāpat kā avārijas cēloņi – vai tā bijusi autovadītāja neuzmanība, braukšanas ātrums vai kādi apkārtēji, ar šoferi nesaistīti iemesli -, iespējams, autovadītājiem vajadzētu arī ņemt vērā to, ka pēc pāris aukstākām naktīm ceļi agri no rītiem mēdz būt viltīgi un auto var arī saslīdēt.
Autore: LAURA KOVTUNA