Aizvadītajā nedēļā, 28. augustā, Madonā aizturēts kāds iereibis vīrietis ar pneimatisko ieroci, informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Mote.
1999. gadā dzimušais jaunietis, būdams vairāk nekā 2,5 promiļu alkohola reibumā, atradās sabiedriskā vietā ar pneimatisko pistoli. Vīrietis pistoli policijas darbiniekiem atdeva labprātīgi, bet pēc tam, lai nenodarītu kaitējumu sev un apkārtējiem cilvēkiem, tika nogādāts Madonas iecirknī atskurbšanai. Vīrietim noformēts administratīvais protokols.
04.09.2018.