Mēs, Barkavas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde „Ābelīte", februārī tikām pārcelti uz jaunām telpām Barkavas pamatskolā.
Pirmajā mācību gadā jaunajā vietā ar jaunām cerībām, darba prieku, izturību, veselību, gaišām domām dziļi simboliski „Ābelītes" audzēkņi savā jaunajā laukumiņā, mūzikai skanot, iestādīja pirmo ābelīti, lai tā augtu, zaļotu un priecētu visus pirmsskolas audzēkņus un pieaugušos.
Šī diena ir sākums jaunam darba cēlienam, lai bērniem actiņās prieks un vēlme uzzināt ko jaunu, lai sapņi piepildās!
Paldies darbiniekiem par atbalstu.
Autore: GUNTA TOMIŅA,
Barkavas PII „Ābelīte" vadītāja