Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ziemassvētku sveiciens pansionātā

Redakcija

Autors • 21.12.2011.

Ziemassvētku sveiciens pansionātā
Burtu lielums

Decembris nāk ar adventu – Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Pasaule kļūst baltāka, un cilvēkos iemājo labestība, sirsnība un mīlestība. Ir vēlme kādam palīdzēt, izdarīt ko ļoti labu.

Biedrība „R. Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums", Braku muzejs kopā ar draugiem 13. decembrī Ziemassvētku noskaņās jau sesto gadu devās ciemos uz Ērgļu pansionātu.
Ērgļu vidusskolas 5. klases skolēni un viņu audzinātāja Mārīte Kovaļevska nopietni gatavojās pasākumam. Skolotājas Vizmas Veipas vadībā tapa Ziemassvētku apsveikumi ar jaukiem un sirsnīgiem vēlējumiem. Ierodoties ciemos, skolēni bija iestudējuši mazu ludziņu „Ziemassvētku brīnums", kurā varēja vēlreiz pārliecināties, ka patiesu prieku cilvēkiem sagādā pašu gatavotas dāvanas, sirsnīgums un laiks, ko pavadām kopā. Krāšņās pērļu rotas un bagātās veltes nebūt nav galvenās, lai sirdī ienāktu prieks un svētku noskaņa.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.

Autore: ZINTA SAULĪTE


AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px