Decembris nāk ar adventu – Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Pasaule kļūst baltāka, un cilvēkos iemājo labestība, sirsnība un mīlestība. Ir vēlme kādam palīdzēt, izdarīt ko ļoti labu.
Biedrība „R. Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums", Braku muzejs kopā ar draugiem 13. decembrī Ziemassvētku noskaņās jau sesto gadu devās ciemos uz Ērgļu pansionātu.
Ērgļu vidusskolas 5. klases skolēni un viņu audzinātāja Mārīte Kovaļevska nopietni gatavojās pasākumam. Skolotājas Vizmas Veipas vadībā tapa Ziemassvētku apsveikumi ar jaukiem un sirsnīgiem vēlējumiem. Ierodoties ciemos, skolēni bija iestudējuši mazu ludziņu „Ziemassvētku brīnums", kurā varēja vēlreiz pārliecināties, ka patiesu prieku cilvēkiem sagādā pašu gatavotas dāvanas, sirsnīgums un laiks, ko pavadām kopā. Krāšņās pērļu rotas un bagātās veltes nebūt nav galvenās, lai sirdī ienāktu prieks un svētku noskaņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autore: ZINTA SAULĪTE
AUTORES foto