SAUSNĒJAS pagastā Ziemassvētku egli pie pagasta pārvaldes paredzēts iedegt šopiektdien, 16. decembrī, pulksten 16.
– Šogad mums visas iestādes izrotātas ar sniegavīriem un sniegpārsliņām, arī bērnus esam aicinājuši izgatavot savus sniegavīrus, ar ko kopīgo egli rotāt, kas šonedēļ jau tiek izvēlēta tepat vietējā mežā un tiks uzstādīta pie pagasta pārvaldes. Elektriskās virtenes jau arī, protams, ir sagādātas. Būs skaisti, vienīgi gribējās uz egles iedegšanas svētkiem sarīkot tādu īstu sniegavīru balli, bet… sniega nav. Var jau būt, ka notiks brīnums un līdz piektdienai vēl sasnigs, – klusas cerības neatmet pagasta kultūras darba organizatore Inese Leiboma. – Bet svētki katrā ziņā būs – gan egles iedegšana, gan kopīgas rotaļas un atrakcijas, arī tradicionālā piparkūku ēšana un tējas dzeršana. Par to paldies mūsu ilgstošajiem sadarbības partneriem un labvēļiem – Jāņa Jansona zemnieku saimniecībai „Ūdņēni", kas katru gadu mums sagādā gardas piparkūkas.
Tā ka visi aicināti uz svētkiem!
13.12.2016.