Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Zemledus makšķerēšanas čempionāts noslēdzies

ZINTIS VIĻEVIČS, viens no sacensību organizatoriem

Autors • 17.02.2015.

Zemledus makšķerēšanas čempionāts noslēdzies
Burtu lielums

Pagājušajā svētdienā uz Sāvienas ezera ledus norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā.

Pavisam sacensībās piedalījās 23 komandas no Kalsnavas, Ļaudonas, Cēsīm, Ogres, Balviem, Jēkabpils (2), Preiļiem, Praulienas, Mētrienas (2), Ērgļiem, Pļaviņām, Kokneses, Varakļāniem, Vietalvas, Bauskas, kā arī vairākas komandas no Sāvienas.
Atbilstīgi nolikumam komandas šajā čempionātā varēja piedalīties trīs cilvēku sastāvā neatkarīgi no dzimuma un vecuma, tāpat drīkstēja startēt ar nepilnu komandu vai individuāli. Novada atklātajā čempionātā 11 dalībnieku startēja individuāli. Starp dalībniekiem bija arī 8 jaunieši. Sacensības vadīja Zintis Viļevičs un Viktors Ūdris. Paldies par atsaucību makšķernieku klubam „Savieši".
Uzvarētāji gan komandu vidū, gan individuālajās sacensībās tika noteikti, ņemot vērā noķerto zivju svaru. Par Madonas novada atklātā čempionāta zemledus makšķerēšanā uzvarētājiem kļuva „Kalsnava" ar 13,4 kg lielu lomu (Andris Turkins, Viktors Ūdris, Ingars Ūdris). Otro vietu ieguva „Savieši" ar 13,3 kg lielu lomu (Zintis Viļevičs, Jānis Viļevičs, Raimonds Romulis), bet trešo vietu – „Cēsinieces" ar 11,870 kg (Laila Grīnberga, Kristīne Radziševska, Guna Zālamane).
Jauniešu grupā individuāli vislielāko lomu izdevās noķert Agnijai Otvarei no Bauskas (0,735 g). Otro vietu ieguva Mārtiņš Otvars arī no Bauskas (0,725 g), bet trešo –
Norberts Aleknavičs (0,490 g).
Sieviešu grupā uzvaras laurus plūca un balvas ieguva „Cēsinieces" – 1. vietā Kristīne Radziševska (4,235 kg), 2. vietā – Laila Grīnberga (4,120 kg), 3. vietā – Guna Zālamane (3,495 kg).
Vīriešu grupā individuāli uzvarēja Zintis Viļevičs (5,815 kg) no „Saviešiem". Otro vietu ieguva Valdis Barūklis (5,365 kg) no „Ļaudonas", bet trešo vietu – Ingars Ūdris (5,130 kg) no „Kalsnavas". Šāgada labākā Madonas novada komanda – „Kalsnava" – rīkos nākamā gada čempionātu.
Sacensību laikā kopā noķertais loms ir 177,53 kg. Pirmās trīs labākās komandas tika apbalvotas ar Madonas novada pašvaldības dāvinātajiem kausiem, diplomiem un medaļām. Savukārt individuālajā vērtējumā pirmo triju vietu ieguvēji jauniešiem, sievietēm un vīriešiem tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem, bet uzvarētājs – ar piemiņas balvu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px