Kā mazas skudras tek uz lielu pūzni, tā Mārcienas skolas un pirmsskolas bērni devās uz skolu 1. septembrī.
Bērnu sejās bija gan prieks, gan neziņa, jo cits pirmo reizi vēra skolas durvis, cits – satrauktu sirdi, jo pavasarī jāsaka ardievas savai skolai. Visus vienoja atkalredzēšanās ar skolu, skolotājiem, draugiem. Visiem ir sācies jauns darba cēliens.
Zinību dienas pasākumu darīja jautrāku divi velniņi, kas sastrādāja nedarbus, taču izrādījās, ka padarītais ir labie darbi.
Šogad Mārcienas pamatskolā zem viena jumta ir iekārtotas un darbosies divas pirmsskolas izglītības grupas. Grupās bērniem, darbiniekiem ir prieks par gaišajām, izremontētajām, mūsdienīgajām telpām.
Pārejot uz jaunajām telpām, pirmsskolas izglītības grupām bija jāierīko piemērots rotaļu laukums, tā pilnveidošana vēl turpinās. Paldies sakām Raimondam Kalvjakam par skaisto smilšu kasti bērniem. Varam lepoties, ka rotaļu laukumā ir ierīkots dabas centrs, kur notiks nodarbības.
Lai visiem mums idejām, darbiem bagāts, radošs jaunais mācību gads!