Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Visu nederīgo – konteineros

Redakcija

Autors • 24.04.2013.

Burtu lielums

ĒRGĻU novada pašvaldība, sākoties pavasara kopšanas un tīrīšanas darbiem, iedzīvotājiem piedāvā bez maksas izmantot konteinerus lielgabarīta atkritumu savākšanai, dodot iespēju atbrīvoties no lietām, kas pa gadu sakrājušās māju bēniņos, šķūnīšos, pagrabos.

– Ērgļu novada pašvaldība šādu akciju organizē katru pavasari, un iedzīvotāji to izmanto, jo tā ir lieliska iespēja atbrīvot savas mājas no visa liekā, – atzīst SIA „Madonas namsaimnieks" ekonomiste grāmatvede Ineta Janoviča, kuras pārziņā ir arī atkritumu apsaimniekošanas jautājumi. – Konteineri paredzēti nederīgu mēbeļu, citu lielgabarīta atkritumu novietošanai. Konteineri dažādos laika periodos tiks novietoti sešās vietās: no 26. aprīļa līdz 3. maijam – pie dzīvojamās mājas J. Grota ielā 1 un pie dzīvojamās mājas Mehanizatoru ielā 1, no 3. līdz 10. maijam – Blaumaņa ielā (pie katlumājas) un Parka ielā 9 (pie veikala), bet no 10. līdz 17. maijam – Oškalna ielā 10 (pie katlumājas) un pie dzīvojamās mājas Zaļajā ielā 31. Šogad pirmo reizi konteiners lielgabarīta atkritumiem no 26. aprīļa līdz 3. maijam atradīsies arī Jumurdas pagastā pie pārvaldes ēkas. Savukārt lai atbrīvotos no celtniecības materiāliem –
šīfera un citiem azbestu saturošiem priekšmetiem, jāsazinās ar SIA „Madonas namsaimnieks" pa tālruni 64807076, maziem apjomiem pasūtot speciālus maisus, lielākiem apjomiem – konteineru.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px