SARKAŅU pagastā 22. maijā plānota tūrisma pakalpojumu sniedzēju klubiņa kārtējā tikšanās, izvēloties apmeklēt medicīnas profesora A. Bieziņa muzeju „Jaundilmaņi".
Par gaidāmo pasākumu informē Madonas novada pašvaldības TIC vadītāja Sanita Soma:
– Vispirms pulksten 15.30 tiksimies pie „Biksēres muižas" un dosimies apskatīt Andra Trečaka privātmuzeju „Biksēres klēts". Pēc tam paredzēta ekskursija medicīnas profesora A. Bieziņa muzejā „Jaundilmaņi" un tikšanās ar muzeja vadītāju Ingrīdu Pureniņu. Kopīgi pārrunāsim arī Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centra aktualitātes, notiks tūrisma pakalpojumu sniedzēju diskusija un vakarēšana.
Autore: IVETA ŠMUGĀ