ĒRGĻU novada Sausnējas pagastā ģimenes atbalsta centrā "Zīļuks" viesojās studenti no Rīgas Ekonomikas augstskolas.
– Ar šo skolu mēs draudzējamies jau desmit gadu un divas reizes gadā tiekamies. Visjaukākais ir tas, ka pie mums brauc arī jaunie studenti. Skolā jāmācās tikai trīs gadi, bet desmit sadarbības gadu laikā arvien no jauna stafeti pārņem pirmie kursi un turpina sadraudzību ar mūsu ģimenes atbalsta centru. Šoreiz, tā kā pie mums vēl ir sniegs, izbaudījām ziemas priekus. Braucām no kalna, slēpojām un pikojāmies. Notika arī individuālās spēles. Bija jāveic dažādi uzdevumi. Mūsu organizētajos pasākumos aktīvi iesaistījās arī ciemiņi. Bet, jau domājot par vasaru, studenti no Ekonomikas augstskolas mums uzdāvināja batutu, par ko bērniem ir liels prieks, – stāsta "Zīļuka" vadītāja Ligita Rudīte Zeiferte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA