Pirms gada SIA "TD Sveķi" saimniece Dzintra Karavaičuka aizsāka labu tradīciju, ko nosauca par kopīgas putras vārīšanu no lauku labumiem.
Arī 8. septembrī estrādē "Aizvējš" tika gaidīti visi, kas ko audzē, ražo mājās, gatavo savām rokām, piedāvā savu produkciju, – gan degustēt, gan iegādāties. Lai lauku labumu parāde būtu kuplāka, ciemos tika uzaicināti arī kaimiņi no Vestienas un Mārcienas pagasta. Ieradās atsaucīgie vestēnieši, kas kopā ar zivs simbolu – Matīsiņu Kāli Pāļa (Palijas) dēlu, kā arī zelta zivtiņu, kas izpilda trīs vēlēšanās, ielūdza arī uz savu rudens festivālu 22. septembrī pie Kāla ezera – atpūtas vietā "Ielāpi". Piedalījās Bērzaunes saimniecības – "Sveķi", "Līvi", "Aizupes", "Šubrakkrasti", "Viesūnēni" – u. c. mājražotāji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto