Gar skolas bērziem atkal taka vijas,
Un zaros šalko mīļas melodijas,
Kas gadiem ilgi, zelta lapām krītot,
Šeit sagaidīja tevi rudens rītos.
Nemanot aizritējuši pieci gadi kopš pēdējā salidojuma Vestienas pamatskolā, kas notika 2010. gada 9. oktobrī.
Šķiet, vēl tikai vakar tikāmies, baudījām koncertu, kurā netrūka ne skolēnu rūpīgi sagatavotu priekšnesumu, ne absolventu improvizāciju, kad vienā mirklī bija jāatceras un jādemonstrē pirms kāda laika skolā apgūtās prasmes – jādejo, jāspēlē leļļu teātris, jādzied. Vakara vadītāji aicināja uz atklātības brīžiem, kad varēja beidzot atzīties pastrādātajos nedarbos. Bet vakarā – pulcēšanās klasēs uz kopīgām sarunām, sirsnīgām atmiņām un dejas skolas zālē… Nu, kā tajos tālajos 60., 70., 80., 90….
Taču nu atkal ir tik daudz noticis, tik daudz mainījies, būs, par ko parunāt, atcerēties, arī pieminēt.
Kā tieši būs šogad? Atnāciet, atbrauciet uz salidojumu, tad jau redzēsit!
Sirmā skola ļoti gaidīs savus bērnus – rātnos un palaidnīgos, centīgos un laiskos – itin visus, jo katrs bija īpašs un svarīgs.
Aicinām visus absolventus 10. oktobrī atkal vērt skolas durvis un sastapt klasesbiedrus un skolotājus. Vairāk informācijas par salidojumu atradīsit Vestienas pamatskolas mājas lapā www.vestienaspamatskola.lv.