ĻAUDONAS pagasta Andreja Eglīša vidusskolā nākamajā nedēļā, no 19. līdz 23. augustam, norisināsies nometne bērniem. Tās mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu vidū, kā arī likt viņiem pašrocīgi darboties.
– Patlaban dalībai nometnē pieteikušies divpadsmit bērni, bet termiņš, lai pieteiktos, tiek pagarināts līdz ceturtdienai. Mūsu mērķis vispirms bija ļaut pieteikties Ļaudonas bērniem, bet esam uzrunājuši arī citu pagastu bērnus. Minimālais bērnu skaits, lai nometne varētu notikt, ir desmit, bet varam uzņemt arī vairāk interesentu. Nometni vadīs Iveta Kaire. Bērniem nometnes laikā visvairāk patīk tieši tas, ka viņi var kaut ko veidot savām rokām un izgatavoto iespējams aizvest mājās un parādīt ģimenei. Uzskatu, ka bērnus vajag aizraut un motivēt darboties, radīt vidi, kas liek viņiem to darīt, – stāsta biedrības „Dieviena" valdes priekšsēdētāja Ināra Viļķina.
Informāciju par aktivitātēm nometnes laikā atradīsit mājaslapā www.madona.lv.
14.08.2019.