BĒRZAUNES pamatskolā šonedēļ, no 23. līdz 26. aprīlim, norisinās veselības nedēļa, kuras laikā skolēni iesaistās dažādās nodarbībās.
– Domājot par visu vecumu bērniem, veselības nedēļas ietvaros tiek piedāvātas dažādas sportiskas aktivitātes. Vakar skolā notika nūjošanas pēcpusdiena, kad 1.-3., 4.-6. un 7.-9. klašu skolēni kopā ar Ilviju Kecko devās nūjot. Savukārt ceturtdien 4.-9. klašu skolēni dosies uz baseinu Koknesē, bet mazākie skolēni – uz baseinu Madonā. Bet piektdien paredzētas psiholoģes Elīnas Ābolas nodarbības. Cenšamies nodarbības organizēt tā, lai visu vecumu bērniem tās būtu interesantas un saistošas un bērni būtu tikai ieguvēji, – stāsta Bērzaunes pamatskolas direktore Ilga Gailuma.
24.04.2019.