LUBĀNAS pilsētas bibliotēkā šosvētdien, 14. februārī, pulksten 11 notiks Veselības klubiņa kārtējā nodarbība. To vadīs Septītās dienas adventistu draudzes mācītājs un biedrības „Latvijas veselības misija" valdes priekšsēdētājs Agris Bērziņš un viņa sieva Baiba Bērziņa, kas arī aktīvi darbojas biedrībā.
– Varētu sacīt, ka aizsākums klubiņam bija aizvadītā gada oktobrī, kad Lubānā bija noorganizēta Veselības diena. Pēc tam bija aptauja, vai Lubānā vajadzētu savu Veselības klubiņu, un, tā kā cilvēki bija ieinteresēti, tagad nodarbības notiek reizi mēnesī, un par klubiņa mājvietu ir izraudzīta bibliotēka, – stāsta Lubānas pilsētas bibliotēkas vadītāja Inguna Kaņepone.
– Nodarbības notiek svētdienā, uz tām var atnākt arī strādājošie. Tā pagājušajā reizē, kad aizsākām tēmu par depresiju, bija ieradušies 36 interesenti. Šajā nodarbībā turpināsim iedziļināties daktera N. Nedlija pētījumā par depresiju, lai uzzinātu, kā palīdzēt sev un saviem tuviniekiem ar dabiskiem ārstniecības un profilakses līdzekļiem. Bez tam klubiņā darbojas arī kulinārijas klase, ko vada lubāniete Lilija Aumele, un šoreiz mācīsimies pagatavot ārstnieciskas brokastis smadzeņu funkcionēšanas uzlabošanai. Iepriekšējās reizēs esam cienājušies ar cepumiem, kuri gatavoti bez olām, cukura un miltiem – tikai no auzu pārslām, banāniem un rozīnēm. Esam iepazinuši arī rauga pārslas. Kas konkrēti būs šoreiz – tas ir pārsteigums. Veselības klubiņa nodarbības ir bez maksas.