Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Vēlamies saglabāt svētku izjūtu

Redakcija

Autors • 14.12.2011.

Vēlamies saglabāt svētku izjūtu
Burtu lielums

9. decembra pievakarē cesvainieši pulcējās pie domes ēkas, kur pēc domes priekšsēdētāja Viļņa Špata uzrunas svinīgi tika iedegta svētku egle.

Egles iedegšanas pasākumā klātesošos priecēja bērnudārza audzēkņi, kas dziedāja un dejoja. Muzikālu priekšnesumu bija sagatavojuši jaunieši no Norvēģijas Kristīgās koledžas, uzstājoties ar Ziemassvētku dziesmām. Ikviens varēja sasildīties ar siltu tēju, nogaršot piparkūkas un aizdedzināt brīnumsvecīti. Šogad egles rotāšana tika uzticēta Cesvaines mākslas un amatniecības salona „Divi torņi" īpašniecēm Sanitai un Ilvai Ozolām. Viņas bija sagādājušas brīnišķīgas sniega bumbas, kas, pateicoties prožektoriem, tumsā maina krāsu. Lai iedzīvotājiem radītu svētku izjūtu, šogad tika uzstādītas sniegpārslas pie ielu apgaismojuma stabiem. Tās tagad priecē ikvienu, kas iebrauc Cesvainē. Diemžēl skumdināja fakts, ka nākamajā dienā tika nozagti prožektori no uzstādītajām sniega bumbām. Iedzīvotāji tiek aicināti atsaukties, ja ir kāda informācija par notikušo (tālr. 64852287, 28658274, var rakstīt uz e-pastu [email protected], pieņemti tiks arī anonīmi informācijas sniedzēji).

Autore: KRISTĪNE VILCIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px