DEGUMNIEKU pamatskolā iesācies otrais mācību semestris, kad var nospraust mērķus tālākajai darbībai. Cik aktīvs un radošs ir bijis skolēniem janvāris, varam spriest pēc piedalīšanās konkursā ārpus pagasta un novada.
Latviešu valodas stundas ietvaros notika eseju konkurss "Veltījums Oskaram Kalpakam". Konkursā piedalījās 8. klases skolnieces Laura Hedviga Krama, Benita Tropa un Laima Ķevere. Meitenēm konkursā gāja veiksmīgi, bet nedaudz, nedaudz pietrūka, lai varētu piedalīties tālāk, Briselē.
Par aktīvu piedalīšanos konkursā skolnieces saņēma Pilsoniskās savienības un arī žūrijas komisijas priekšsēdētāja Ģirta Valda Kristovska diplomu un piemiņas veltes.
Ir prieks, ir gandarījums, bet to visu skolēni nevar pateikt bez aktīvu, zinošu skolotāju palīdzības. Paldies viņiem.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA