CESVAINES vidusskolā aizvadītajā piektdienā vecākiem bija iespēja sekot līdzi savām atvasēm mācību stundu laikā, kā arī aprunāties ar pedagogiem.
Stāsta vidusskolas ārpusklases darba organizatore Sarma Kurme: – Piecas dienas gadā vecākiem ir iespēja iegriezties skolā un vērot, kā tiek vadītas mācību stundas, kā bērniem veicas konkrētos priekšmetos, kā arī aprunāties ar priekšmetu skolotājiem, audzinātājiem un arī administrāciju. Vecāku diena tiek rīkota katrā nedēļas dienā, šoreiz tā bija piektdiena. Bija noorganizēta arī tikšanās ar valsts bērnu tiesību aizsardzības inspektori Līgu Bērziņu. Kā zināms, skolā atgadās dažādas situācijas, tāpat dažādi starpgadījumi var notikt arī uz ielas. Tāpēc gan skolotājiem, gan mammām un tētiem, protams, arī bērniem ir jāzina, kā rīkoties konkrētās situācijās. Prieks, ka visi bija apmierināti ar tikšanos. Vecāki labprāt nāca uz skolu un izmantoja šo iespēju. Protams, varētu vēlēties lielāku atsaucību, bet, ņemot vērā, ka tā bija darbdiena, cilvēku bija pietiekami daudz. Var redzēt, ka ģimenēm interesē, kā viņu bērni mācās un kā uzvedas skolā. Savukārt sākumskolas skolēni kopā ar skolotāju Vitu Krūmiņu piedalījās Lieldienu ieskaņu koncertā. Pasākuma laikā bērni gāja rotaļās, mācījās, skaitīja un dziedāja tautasdziesmas. Bija dažādas izdarības, kas saistītas ar Lieldienām.
Autore: AGRITA NUSBAUMA