4. februārī Meirānu O. Kalpaka pamatskolā notika tradicionālā vecāku diena. Kā jau tas bijis arī iepriekšējos gados, vecākiem šajā dienā bija iespēja tikties ar pedagogiem un individuāli arī ar priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem, lai pārrunātu mācību procesā radušās problēmas.
Direktores vietniece audzināšanas darbā Dace Mežsarga un mācību daļas pārzine Līga Ūdre iepazīstināja ar pirmā semestra mācību un audzināšanas darba izvērtējumu, mācību sasniegumiem, vērtēšanas sistēmu sākumskolā un pamatskolā, jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem par pārcelšanu nākamajā klasē.
Par skolas darba organizatoriskajiem un saimnieciskajiem jautājumiem vecākus informēja Jānis Solzemnieks.
Skolēniem tika veikta aptauja par mācību darbu. Atbildes bija dažādas. Uz jautājumu, kas traucē mācīties, visbiežāk bija atbilde "Trūkst intereses par mācībām", "Neesmu drošs par savām zināšanām".
Tika uzklausītas vecāku vēlmes un ierosinājumi, ko, iespējams, vajadzētu mainīt, uzlabot, kas skolēniem sagādā lielākās grūtības mācību procesā utt.
Skolas pedagogu vēlme ir ieviest arvien jaunas saskarsmes formas darbā ar vecākiem, lai viņi vairāk nāktu uz skolu, interesētos par savu bērnu sekmēm un uzvedību. Žēl, ka uz tik lielo vecāku skaitu ir daudz vienaldzīgo. Prieks par tiem vecākiem, kas cenšas atbalstīt skolu ar izpratni, sirds aicinājumu un tamlīdzīgi.
Lai, daloties priekā, izdodas radīt mājīguma izjūtu, mieru, ticību brīnumam, sev un saviem bērniem!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
skolas padomes priekšsēdētāja