SARKAŅU pamatskola jau vairākus gadus savās telpās un sporta laukumos viesmīlīgi uzņem vasaras nometņu dalībniekus. Tradicionāli tās ir domātas bērniem invalīdiem un maznodrošināto ģimeņu atvasēm.
– Šovasar vasaras nometni organizē Bērnu fonds sadarbībā ar Madonas rajona padomi, dalībnieki – bērni invalīdi un no maznodrošinātajām ģimenēm, – skaidro Sarkaņu pamatskolas direktore Baiba Pētersone. – Nometne darbosies no 23. jūlija līdz 5. augustam, divas nedēļas. Tāpat kā iepriekšējās nometnēs tās darbu vadīs un pilnveidos Sarkaņu pamatskolas skolotāji. Nometnes vadītāja, arī tāpat kā iepriekš, būs skolotāja Agnese Līcīte.
Autore: ASTRA ZAGORSKA