SAUSNĒJAS pagasta ģimenes atbalsta centra "Zīļuks" bērni piedalās nometnē, kas sākās 29. maijā.
– Pašlaik 7 bērni atrodas Siguldas novadā, kur notiek nometne. Tā darbosies līdz 12. jūnijam. Nometni organizē Kanādas latvieši, ar kuriem atbalsta centram ir izveidojusies draudzība vairāku gadu garumā. Šogad nometne tiek rīkota jau astoto gadu, un "Zīļuka" bērni tajā piedalās jau no pirmās reizes. Bērniem notiek dažādas sporta spēles, radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Bērni skolas brīvlaikos sazinās ar ārzemju draugiem, meklē dažādas atpūtas iespējas un pasākumus, kuros iesaistīties. Nometnē viņiem patīk, un pēc tās visi parasti atgriežas priecīgi un atpūtušies, – informē ģimenes atbalsta centra "Zīļuks" vadītāja Rudīte Ligita Zeiferte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA