VARAKĻĀNU poliklīnikā otrdien, 16. aprīlī, no pulksten 9 līdz 12 notiks kārtējā donoru diena.
– Varakļānos donoru dienas notiek regulāri: 3-4 reizes gadā. Iepriekšējo reizi Valsts asinsdonoru centrs to organizēja 30. janvārī, un atsaucība bija laba –
asinis nodeva 48 donori, 9 no tiem – pirmo reizi, – „Staru" informē Valsts asinsdonoru centra sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Laura Ieviņa. – Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori. Atbalstot donoru kustību, aprīlī uzņēmums „G. Miežis Ārsts" donoriem dāvās Lietuvā ražoto hematogēnu. Kopumā visā Latvijā donori saņems 5000 salduma tāfelīšu. Valsts asinsdonoru centrs sadarbību ar uzņēmumu „G. Miežis Ārsts" uzsāka 2010. gada septembrī, un, pateicoties tai, donori periodiski, akciju veidā, saņēmuši jau 37 tūkstošus hematogēna tāfelīšu.
Autore: BAIBA MIGLONE