Kamēr ārā ik pa brīdim nejauki pārsteidza lietusgāzes, Varakļānos 10. maijā siltā un omulīgā gaisotnē tika atklāts atpūtas komplekss – iekštelpu baseins.
Iedzīvotājiem nu būs par vienu labiekārtotu un interesantu vietu vairāk, kurā turklāt patīkami, veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Kā laikrakstu „Stars" jau iepriekš informēja Varakļānu novada domes priekšsēdētājs, idejas par peldbaseinu galvenais autors un virzītājs, Māris Justs, baseina projekts tika īstenots aptuveni gadu. Tā ietvaros tika rekonstruēta daļa no Varakļānu veselības aprūpes centra pagrabtelpām – pārbūvējot telpas, ir izveidots peldbaseins ar palīgtelpām, inženierkomunikācijām, hidromasāžas baseinu un saunu.
Saprotams, ka visas labas lietas ir „jāiesvētī" – tā arī baseinā atklāšanas dienā to jau iemēģināja pirmais peldētājs. Savukārt pārējos apmeklētājus baseinā sāka uzņemt aizvadītajā pirmdienā, 12. maijā. Māris Justs piebilda: – Arī turpmāk katru darba dienu no pulksten 16 līdz 19 un sestdienās pirms pusdienas laika apmeklētāji varēs doties uz publisko peldēšanu, kā arī ir iespēja pieteikties grupas nodarbībām ūdens aerobikā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.05.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AINAS JAUNZEMES foto