ĒRGĻU novadā aizvadītā gada decembrī, kā jau rakstījām „Starā", tika izsludināts konkurss „Ziemassvētku mirdzums". Tā mērķis bija veicināt iedzīvotāju līdzdalību Ziemassvētku un Jaunā gada noskaņas radīšanā novadā.
Šonedēļ, 16. janvārī, saieta namā konkursa dalībnieki tika aicināti uz noslēguma pasākumu.
– Viens no konkursa uzdevumiem bija arī vairot pozitīvās emocijas, un arī noslēguma pasākums bija šāds mazs, gaišs, labām emocijām bagāts mirklis, kad mēs pateicāmies konkursa dalībniekiem, – atzīst tā idejas iniciatore Sandra Avotiņa.
– Tā kā konkursam tika pieteikti tikai seši dalībnieki, vērtēšanas komisija apskatīja un novērtēja arī nepieteiktos objektus. Diplomus par Ziemassvētku izjūtas radīšanu Ērgļu novadā saņēma: Inese Maltavniece, Nākotnes iela Jumurdā un sociālās aprūpes centrs „Kastaņas". Atzinību saņēma: Jumurdas ielas 7. nama iedzīvotāji, Upīša ielas iedzīvotāji Jumurdā, pirmsskolas izglītības iestāde „Pienenīte", Juris Aperāns, Šaudiņu, Blūmu, Demko, Rolanda Krastiņa, Laura Rūnika, Lailas Poklevinskas, Židavu, Purviņu, Leibomu, Jurkovsku, Kalēju ģimenes, „Ābelīšu" saimnieki Sidrabiņos, „Skujiņu" saimnieki Sidrabiņos, „Atvaru" saimnieki Sidrabiņos, Mehanizatoru ielas 1. nama iedzīvotāji, Zaļās ielas 29. mājas iedzīvotāji, Zaļās ielas 31. mājas, Parka ielas 1. nama, Blaumaņa ielas, Pļaviņu ielas iedzīvotāji, Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs, Ērgļu slimnīca, viesnīca „Ērgļi", Ērgļu kiosks. Savukārt Atzinība par inovatīvu pieeju svētku izjūtas radīšanā: Braķu, Picku un Madžuļu ģimenēm.
Paldies iedzīvotājiem par aktīvu līdzdalību sava novada sakopšanā, izdaiļošanā un svētku noskaņas veidošanā! Ceram uz atsaucību arī nākamajā gadā!
19.01.2018.