Gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem – veltītais pasākums Degumnieku pamatskolā noritēja 22. decembrī.
Ziemassvētki pagāja ar egļu smaržu, svecīšu liesmiņām, zvanu skaņām, ar satraukumu, prieku un brīnuma gaidām. Ziemassvētku brīnums ienāca bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku sirdīs, jo mēs bijām gatavi to pieņemt.
Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina un direktores vietniece mācību darbā Daiga Ķevere ar atzinības rakstiem un laba vēlējumiem sveica skolas čaklākos, apzinīgākos skolēnus.
Svētku koncertu ar teātra ainām, dziesmām un dejām kuplināja skolas audzēkņi, skolotāji un vecāku padome.
Pasākuma saviesīgajā daļā priecājāmies muzikanta Andra Rutuļa vadībā, lai visi varētu līksmi izdancoties un aktīvākie skolēni – arī padziedāt līdzi muzikantam.
Protams, kas būtu šis vakars bez Ziemassvētku vecīša, kas atsaucās uz ielūgumu un atrada laiku, lai pakavētos un dāvātu savu sirsnību visiem skatītājiem.
Ziemassvētku vecītis ar savu labestību, mīlestību sasildīja mazāko klašu bērnu sirsniņas, kurās klusi ielija balts Ziemassvētku prieks.
Lai darītu kādu laimīgāku, nav jāveic nekādi varoņdarbi, nepieciešams tikai tāds mazs nieciņš kā smaids, labs vārds un darbs. Dāvināsim cits citam smaidu, jo labestīgs smaids ir kā zāles, kas ārstē dvēseli. Neaizmirsīsim teikt citiem labus vārdus, jo labs vārds dara sirdi priecīgu, tāpēc vairosim labo sevī un apkārtējos.
Paldies Ošupes pagasta pārvaldei par sarūpētajām paciņām, skolas vadībai – par sagatavoto brīnišķīgo koncerta programmu, vecāku padomei, kas visus pārsteidza ar savu neparasto izdomu, viesmīlīgajai pavārītei Skaidrītei Trokšai, kas vakara gaitā visus mieloja ar svētku vakariņām, šoferītim Vilim Čoderam, kas pēc balles gan mazos, gan lielos aizvizināja mājās.
Novēlu skolēniem, skolotājiem un vecākiem dzīvot jaunā gada dienas ar baltu un drošu pārliecību, ar ticību labajam.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA