LAZDONAS pagastā tikšanās ar Madonas novada domes deputātiem un pašvaldības administrācijas pārstāvjiem pagasta pārvaldes zālē plānota pirmdien, 18. aprīlī.
– Pagaidām īpašu iedzīvotāju interesi neesmu jutis, bet informējuši par šo tikšanos esam – paziņojums bija publicēts arī pagasta informatīvajā izdevumā „Lazdonietis", – stāsta Lazdonas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Rieksts. – Pieļauju, ka galvenie sarunu temati varētu būt par gluži praktiskām lietām. Pagastā vēl nav pabeigta kanalizācijas izbūves otrā kārta. Mums jau gan ir bijusi viena iedzīvotāju sanāksme sakarā ar ūdenssaimniecības attīstības projektu, kura ietvaros ir paplašināti esošie tīkli un Lazdonas ciems pievienots Madonas pilsētas ūdensvadam un šī uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem. Taču pieļauju, ka ir cilvēki, kuriem interesē iespēja viensētām pievienoties kopējam ūdensvadam un kanalizācijai un citi ar projektu saistītie jautājumi, tāpēc esmu uzaicinājis sanāksmē piedalīties arī AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētāju Guntaru Dambenieku. Kas attiecas uz tikšanos ar deputātiem, domāju, ka reizi gadā šāda tikšanās, kur var pārrunāt padarīto un ieskicēt veicamo, ir noderīga, bet mūsu pagasta iedzīvotājiem jau ir tā priekšrocība, dzīvojot blakus pilsētai, jebkurā brīdī griezties neskaidros jautājumos tieši novada pašvaldībā, ko cilvēki arī izmanto – izsaka savu sāpi gan šeit uz vietas pagastā, gan arī aizbrauc uz Madonu.
Nākamnedēļ deputātu tikšanās plānotas arī Mārcienā, Bērzaunē un Vestienā.
Autore: BAIBA MIGLONE