23. decembrī pulksten 13 Dzelzavas pansionātā ar uzvedumu „Baltas domas sudraba gaismā" (autore – Dzintra Šuma) viesosies Madonas senioru ansamblis „Veldze", vadītāja – Edīte Birka.
Ikviens tiek mīļi aicināts pievienoties klusai un sirsnīgai svētku svinēšanai!
Autore: LAURA KOVTUNA