Dzelzavas internātpamatskolas audzēkņi savam pagastam šais dienās uzspodrinājuši pogas.
Kopumā ir divas ziņas: viena laba – Otepē sniega ir vairāk nekā Madonā. Otra ir ļoti laba – Latvijas sportisti Igaunijā izcīnīja 9 medaļas.
No 2. līdz 5. martam Igaunijas pilsētā Otepē notika Baltijas valstu slēpošanas sacensības. Tradicionāli sacensības sākās ar lāpu gājienu no centrālā laukuma Otepē līdz slēpošanas trasei Tehvandi, kur tika aizdedzināta olimpiskā lāpa, vēstot par sacensību atklāšanu.
Jau trešo gadu sacensībās piedalījās arī SO Latvijas komanda, kuru pārstāvēja sportisti no Spāres un Dzelzavas internātpamatskolas. Sportisti startēja 1 km un 3 km distancēs, iegūstot attiecīgi godalgotās vietas: Evita Freimane (Spāre) 3 km 1. vieta, Gita Šopa (Spāre) 1 km 1. vieta, Renārs Razgalis (Dzelzava) 1 km 2. vieta, Deniss Filipovs (Spāre) 3 km 1. vieta, Matīss Bogdans (Dzelzava) 3 km 2. vieta.
Latvijas komanda piedalījās arī stafetē 4 × 500, iegūstot godalgoto 1. vietu. Stafetē startēja: E. Freimane (Spāre), D. Filipovs (Spāre), G. Šopa (Spāre), M. Bogdans (Dzelzava).
Kopā slēpošanas sacensībās piedalījās 21 komanda.
Brīvajā laikā sportistiem tika piedāvātas dažādas atpūtas iespējas.
Paldies visiem sporta skolotājiem, kas sagatavoja skolēnus sacensībām. Latvijas delegāciju SO Baltijas valstu sacensībās pārstāvēja treneri Jānis Freivalds un Līga Klusa.