VESTIENAS pagasta "Seskos" šosestdien tiks uzstādīts piemiņas akmens, kas veltīts Saulcerītei Viesei.
– Sestdien "Sesku" mājas pakalnē notiks akmens, kurā ir iecirsta Dievienas zīme, atklāšanas pasākums. Saulcerītes Vieses piezīmēs ir atrasts ieraksts, ka šī vieta starp trim pakalniem Gaiziņkalna apkārtnē ir Dieviena, līdz ar to tiek organizēts arī šis pasākums.
Tajā piedalīsies arī Laima Vanaga, kas ir vairāku amatierteātru režisore, kopā ar Liezēres un Aronas teātru dalībniecēm. Iesākumā paredzēta viesošanās "Pakalniešos", pēc tam dosies uz "Seskiem" piedalīties zīmes Dieviena atklāšanā, bet pēc tam atgriezīsies "Pakalniešos", kur tiks spēlēts teātris, – pastāstīja apmācību centra "Pakalnieši" vadītāja Inese Mailīte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA