Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Uzsākts 1. klases telpas remonts

Redakcija

Autors • 16.08.2010.

Uzsākts 1. klases telpas remonts
Burtu lielums

Šobrīd Ļaudonas vidusskolā ir samērā karsts laiks, jo skolotājiem jāgatavojas jaunajam mācību gadam, savukārt strādnieki ir uzsākuši remontdarbus 1. klases telpā.

Lai gan līdz 1. septembrim palicis maz laika, bet darāmā ir daudz, Ļaudonas vidusskolas direktore Lidija Kaufelde atklāja, ka darbi uz priekšu rit raiti.

— Darbi skolā notiek jau labu laiku, tajā līdzekļus ieguldām jau no 2000. gada, kad atjaunojām jumtu. Ir nomainīti arī logi, siltumtrase, atjaunota skolas fasāde, labiekārtots pagalms. Tagad izlēmām, ka jāķeras klāt arī iekštelpām. Iespēju robežās kosmētisko remontu klasēs esam mēģinājuši veikt arī saviem spēkiem, tāpat centāmies daudz ko saglabāt, kas, manuprāt, mums ir izdevies diezgan labi. Taču skolai ir jau 33 gadi, un, domājot par skolas attīstību, šis remonts ir nepieciešams. Ļoti atsaucīga bija Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane, pēc viņas ieteikuma esam nolēmuši, ka pamazām veiksim iekštelpu remontu — katru gadu remontēsim vai pielabosim pa vienai, divām klasēm. Saprotams, ka jāsāk ar sākumskolu, tāpēc šogad tā ir 1. klases telpa. Izremontētajā klasē strādās klases audzinātāja Selga Balode, — pastāstīja skolas direktore Lidija Kaufelde. 

Remontu bija paredzēts sākt jau pagājušajā nedēļā, taču plānus mainīja lielā vētra. Direktores vietniece saimnieciskajā darbā Aiga Reinbaha skaidroja: — Darbu uzsākšana aizkavējās par nedēļu, jo pagājušajā nedēļā tikai trešdien, pašā vakarā, mums beidzot parādījās elektrība. Ceturtdien tā vēl ik pa laikam zuda, tāpēc strādnieki darbu varēja uzsākt tikai piektdien. Katrā ziņā, remonts noteiktajā laikā tiks pabeigts, strādnieki solīja „saraut”. Strādniekus ir nolīgusi pagasta pārvalde, šeit strādā gan būvnieki, gan elektriķi.

Šogad skolas gaitas 1. klasē uzsāks 18 skolēnu, par ko direktore un skolotāji ļoti priecājas, jo tas Ļaudonas vidusskolai ir liels skaits. Lidija Kaufelde piebilda: — Arī skolēnu skaits skolā šajā mācību gadā ir nedaudz palielinājies — pagājušajā gadā Ļaudonas vidusskolā mācījās 142, bet šogad mācīsies 157 skolēni. Tāpat kā pagājušajā gadā mums ir izdevies nokomplektēt 10. klasi, tas — pateicoties novada domes atļaujai ar 10 skolēniem nokomplektēt klasi. Šobrīd mācībām 10. klasē ir pieteikušies 11 skolēnu. 

Jautāta, vai skolotāji jau ir gatavi jaunajam darba cēlienam, direktore atbildēja: — Skolotāji uz skolu nāca arī vasarā, bet šajā nedēļā atvaļinājumi sāks beigties, tad viņi varēs nopietnāk gatavoties jaunā mācību gada uzsākšanai. 

Autors: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px