Sakarā ar Sūņu izgāztuves slēgšanu nākamā gada martā Bērzaunes pagasta komunālais uzņēmums vēlas noskaidrot iedzīvotāju viedokli par to, kā turpmāk organizēt atkritumu saimniecību pagastā.
Šajā sakarā informatīvā izdevuma „Bērzaunes Rīts" decembra numurā ir publicēti četri varianti, kā uzņēmums piedāvā risināt šo problēmu nākotnē: 1. variants – slēgt līgumu ar savācējfirmu par atkritumu savākšanu, transportēšanu un noglabāšanu; 2. – firmas speciālā mašīna savāc atkritumus, kas savākti speciālos maisos, divas reizes mēnesī; 3. – Bērzaunes komunālais uzņēmums tāpat kā līdz šim noteiktās dienās un pa noteikto maršrutu savāc atkritumus; 4. – Bērzaunes KU slēdz līgumu ar Kalsnavas pagasta pārvaldi un ved atkritumus uz izgāztuvi Kalsnavas pagastā.
– Bet pats galvenais – mēs vēlamies, lai pagasta iedzīvotāji būtu apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un lai pagasta teritorija būtu sakopta un tīra. Protams, daudz kas saistās ar izmaksām, tāpēc mēs arī pie katra varianta tās norādām, lai iedzīvotāji izvēlas, viņuprāt, optimālāko, – uzsver Bērzaunes komunālā uzņēmuma vadītājs Māris Belorags, piebilstot, ka aptauja ilgs līdz 30. decembrim. – Anketas var iesniegt gan rakstiski, gan paust savu viedokli man personīgi pa tālruni 29489983, ko daudzi iedzīvotāji arī dara, un es esmu gatavs viņu domas uzklausīt.
Autore: BAIBA MIGLONE