OŠUPES pagastā tiek domāts par pagasta iedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošanu. Veic remontdarbus un attīra ūdensiekārtas. Ošupes pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls informē: – Pagastā pašreiz tiek remontēti autoceļi, lai iedzīvotājiem būtu kvalitatīvāka pārvietošanās ar automašīnām.
Gribētu atvainoties par sagādātajām neērtībām, jo vietām ceļš ir grūti izbraucams. Viss tiek darīts ātri, lai atrisinātu šo problēmu. Tika uzstādītas jaunas un renovētas vecās dzeramā ūdens atgružošanas iekārtas gan Degumniekos, gan Ošupē. Tagad cītīgi gatavojamies izlaidumiem.
Autore: AGRITA NUSBAUMA